Moje portfólio

Programovaniu sa venujem už 5 rokov, ako samouk a prevažne sa špecializujem na programovanie jazyku C# + WPF. Ovládam aj webové jazyky HTML + CSS a framework Bootstrap, v ktorom aktívne programujem, napr. aj tento web. Tento web je naprogramovaný v ASP .NET Core 2.01 + MSSQL. Na mojom protfóliu nájdeš referencie na mňa, ohodnotenie mojich znalostí(môj osobný názor), rozcestník pre tutoriály k jednotlivým jazykom, ktoré ovládam, atď. Ak ma chceš kontaktovať, pretože hľadáš programátora pre tvoj projekt a moje portfólio ťa zaujalo, na stránke kontakty nájdeš všetko potrebné.

Čo dokážem?

computer - photo by Niclas Illg

.NET C#, .NET WPF

V jazyku C#(tutorial) a WPF(tutorial), programujem okenné aplikácie pre Windows, či už jednoduché utility, alebo zložitejšie aplikácie.

website - photo by Le Buzz

HTML+CSS, Bootstrap, ASP .NET Core 2.01

Webové stránky(web je statický) programujem v jazykoch HTML+CSS(tutorial), kde pre design stránky používam fraemwork Bootstrap(tutorial). Bootstrap zaistí, že web je responzívny tjs. vyzerá dobre na každom zariadení. Rezponzívny design webov, by mal byť v dnešnej dobe štandard! Pre webové aplikácie(web je dynamický) využívam technológiu ASP .NET Core (tutorial), kde v prípade napojenia webu na databázu volím MS-SQL(tutorial).

Moje znalosti

.NET C#
80%
.NET WPF
70%
ASP .NET Core
50%
HTML
80%
CSS
60%
Bootstrap
100%
Git
40%

Referencie